Chanel Bleu de Chanel
  • Chanel Bleu de Chanel

Chanel Bleu de Chanel 100ml EDP

Perfumy - woda perfumowana dla mężczyzn

139,00 zł
Brutto
Ilość

tag_faces 70 punktów w Programie Lojalnościowym

Chanel Bleu de Chanel

(produkt zafoliowany) 

Hołd dla męskiej wolności w aromatyczno-drzewnym zapachu z urzekającym szlakiem. Ponadczasowy, antykonformistyczny zapach. Bleu de Chanel został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Polge.

Nuty zapachowe

Nuty głowy: akord cytrusowy, wetyweria, różowy pieprz.
Nuty serca: grejpfrut, drewno cedrowe, labdanum.
Nuty bazy: kadzidło, imbir, drewno sandałowe.

O marce Chanel

Marka Chanel to prawdziwa legenda w świecie mody. Swoje istnienie zapoczątkowała w 1913 roku, kiedy Coco Chanel otworzyła w Paryżu swój pierwszy sklep.  W 1919 roku stał się on Domem Mody Chanel. W roku 1921 Coco Chanel połączyła różę, jaśmin i aldehydy, tworząc jedne z najbardziej znanych perfum, Chanel No. 5. W latach 30-tych XX wieku w ubraniach Chanel pokazywały się wszystkie arystokratki europejskie, w tym sama wielka księżna Maria i baronowa Henrykowa de Rothschild. Następnie kreacjami Chanel zainteresowało się Hollywood. Chanel stał się jednym z najważniejszych domów mody, wyznacznikiem trendów. Chanel jest jedną z najbardziej wpływowych marek w świecie mody.

 Gwarancja jakości perfum Wypsikaj.pl

1. Satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza, dlatego zakupione perfumy możesz nam odesłać w przeciągu 14 dni.
2. Nasze zdjęcia przedstawiają w 100% perfumy, które do Was wysyłamy.

 

8585-61280

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również